0232 449 37 37
Sosyal Medya Hesaplarımız

ALFA LAVAL – FrontLine – CONTALI PLAKALI ISI DEĞİŞTİRİCİLER

ALFA LAVAL – FrontLine – CONTALI PLAKALI ISI DEĞİŞTİRİCİLER

Hijyenik kontrolde en yüksek beklentiler için

 

Alfa Laval FrontLine hijyenik kontrol açısından en yüksek beklentilerin yanı sıra hassas ürün işlemesi, uzun çalışma süresi veya üstün temizlenebilirlik gerektiren uygulamalar için birinci sınıf plakalı ısı değiştirici serimizdir. İçecekler, süt ürünleri ve yiyecekler gibi özel hijyenik ihtiyaçlara sahip uygulamalar için uygun olan FrontLine, ısıya duyarlı maddeler için mükemmel bir seçimdir. Esnek tasarımı kolayca yeniden inşa edilmesini sağlar.

Hassas hijyenik ürünler için hassas ve sabit ısı transferi sağlamak üzere tasarlanmıştır

  • Plakaların üstün hijyenik performansı yiyecekler ve diğer hijyenik uygulamalar için özel olarak geliştirilmiştir (FCM uyumlu)
  • Geniş ısı transferi plakası malzemeleri ve plaka deseni seçenekleri hassas, sabit işleme ve güvenilir performans sunar
  • Uzun kullanım ömrü için esnek yapılandırma ve kolay bakım
  • Kirlenmeye dayanıklı tasarım uzun çalışma süreleri sağlar
  • Plaka aralığı, tutarlı ürün kalitesi sağlamak için FrontLine’ı kolayca ölçeklendirebilmeyi sağlar

Alfa Laval’ın FrontLine serisi, bakımı kolay ve uzun kullanım ömrüne sahip FDA uyumlu malzemelerden yapılmış tutkal içermeyen contalar kullanır. Çerçeve çok bölümlü uygulamalar (örn. pastörizasyon) için kullanılabilir ve inceleme, temizleme ve bakım için kolayca sökülebilir. Bağlantı plakasının köşeleri değiştirilebilir olup ısı transferi plakaları kolayca eklenip çıkarılabilir, böylece işleme koşulları değiştiğinde kolay ve hızlı bir şekilde değiştirilebilir.

Ürün Görselleri
Bize Ulaşın