0232 449 37 37
Sosyal Medya Hesaplarımız

Standart Pompa

Anasayfa » Standart Pompa

Standart Pompa

“Standart Pompa ve hidrofor hedefleri her zaman iyiyi üretmek olarak vizyon eden .1957’den beri bu amaçla çalışan Standart Pompa hidrofor uluslararası bir markadır. Kaliteyi teknolojiyi çevre ve tabiata saygı ilkeleri doğrultusunda asla vaz geçmeyen Standart Pompa, aynı anda Türkiye’nin yüzde yüz yerli pompa üreticisidir.”

Standart Pompa kurulduğu günden bu zamana; doğa ve insan odaklı bir kurum olmuştur. Önem verdiğimiz değerleri meslek edinen iş modelleri veya süreçler oluşturuyor. Çözüm hizmet ve sonuç odaklı çalışıyor, sürdürülebilir güvenli doğru seçim ve verimli hizmet ve ürünlerimizle nihai tüketicilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Değişen ihtiyaçlarınıza optimum çözümleri üretmek için bir yanda dünyadaki teknolojileri yakından izlerken, diğer yanda AR-GE laboratuvarlarımızda yeni teknolojiler geliştiriyoruz. Sektöre, doğaya,  insana ve gelecek kuşaklara olan sorumluluğumuz, bizi her zaman daha yenisini ve iyisini yapmaya motive ediyor.  Sistem verimliliğini optimize eden pompa gruplarımızı, yangın söndürme sistemlerimizi ve hidroforlarımızı tüm dünyada kabul geren uluslararası standartlarda üretiyoruz.

Almanya, Hollanda, İsveç, Norveç, Belçika, İsviçre, İspanya, İtalya, Danimarka, Yunanistan, Rusya, Irak, Birleşik Arap Emirlikleri, Suriye, Lübnan, Ürdün, Mısır, Hong Kong, Tayland, Filipinler ve Sri Lanka gibi pek çok ülkede, pek çok projede ürünlerimiz yer alıyor. Endüstriyel proseslerde ve petro-kimya sanayiinde, savunma sanayiinde, tarımsal sulamadan genel amaçlı su teminine, atık su transferi ve arıtma tesislerine varıncaya kadar sıvıların basınçlandırılmasına gereksinim duyulan pek çok alanda Standart Pompa ürünleri kullanılıyor.

Dünya çapında çözümler üreten mühendislik gücü!

“Ulusal ve uluslararası geniş satış ağı, lokalden globale uzanan mühendislik çözümleriyle sektöre kendi standartlarını getirmiş bir kuruluş.”

Etkin ve verimli ürünlerle optimum sistemleri hayata geçirmek, hızlı ve akılcı çözümler ile hizmet vermek için 60 yılı aşkın deneyimimizle oluşturduğumuz kompakt bir organizasyon yapısıyla sizlere erişiyoruz.

  • 29.500 m2‘lik kapalı alana sahip son teknoloji ile donatılmış fabrikamız
  • Mükemmeliği ilk edinen çalışanlarımız ve iş ortaklarımız
  • Ankara, Ege Bölge başta olmak üzere Türkiye çapında genel müdürlüklerimiz
  • 100’ü aşkın bize güç katan bayilerimiz
  • 114 teknik servis
  • Yurt dışı iş proje geliştirme ortaklarımız

Her zaman en hızlı ve en doğru çözümler geliştiriyor, standartları kendimiz gibi daima yukarı taşıyoruz.

standart pompa tanıtım filmi

 

 

 

 

 

Bize Ulaşın