0232 449 37 37
Sosyal Medya Hesaplarımız

TORK-LS80 MANYETİK LİMİT SWİTCH BOX

TORK-LS80 MANYETİK LİMİT SWİTCH BOX

ÜRÜN AÇIKLAMASI

TORK-LS80 / Magnetik Limit Switch (Sınır Şalter Kutusu) 90 Derece Dönüş
TORK-LS82 / Magnetik Limit Switch (Sınır Şalter Kutusu) 180 Derece Dönüş

Uygulama       : Pnömatik Rotary Aktüatörlü vanalarda Vana’nın açık veya kapalı pozisyonunu gösterir. Açık veya kapalı pozisyon bilgisi sinyal ile alınır. (Pnömatik rotary aktüatör, aktüatörlü küresel vana, aktüatörlü kelebek vana, manüel küresel vana, manuel kelebek vana’da kullanılır
Neden Limit Switch box : Vana pozisyonunu izlemek için
Koruma Sınıfı : IP67
Gövde : Sanayi plastiği
Aktüatör Bağlantı  : Namur Standardı
Proximity aktüatör algılayıcılar aktüatörlerin açık ve  kapalı konumlarında oldugunu kontrol etmek amacıyla kullanılan ürünlerdir. Kelime Anlamından da anlaşılacağı gibi proximity sensör bir cismin varlığını veya yakınlığını gören sensördür. Proximity aktüatör algılayıcıların kontrol edebildiği maksimum uzaklık 3 mm’dir.
Not    : Proximity sensör oluşturduğu elektromanyetik veya elektrostatik alanlardaki değişimleri kontrol ederek çalışır. Proximity sensörlerin iki ucu 10-30 V DC (+ ve -) uçlar, diğer iki ucu (I ve II) ise sinyal uçlarıdır. Sinyal uçları gösterge üzerine takılan metal pimler yardımıyla aktüatörün açık veya kapalı olduğunu lojik olarak aktarmaya yarar. Algılayıcı çalışma akımı ise 0…200 mA’dir.
Sensörler :                                         
GST60AKT040120M PEP-NBN3F25 90º PEP-NBN3F25 180º

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 Tip No  Açıklama Resim
 PEP-NBN3F25  10-30VDC, PNP NO,4 Kablolu
Ürün Görselleri
Bize Ulaşın