0232 449 37 37
Sosyal Medya Hesaplarımız

ISK-SODEX İstanbul 2018 Fuarına Katıldık…

ISK-SODEX İstanbul 2018 Fuarına Katıldık…

7 – 10 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen sektörün en büyük fuarlarından olan Pompa, Soğutma, Isıtma, İklimlendirme, Vana, Kompansatör, Kondenstop, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Tesisat, Su ve Arıtma Sistemleri Fuarında yerimizi aldık.

Bayiiliklerini ve Satışını yürüttüğümüz Standart Pompa, Ebara Pompa, FAF Vana, Vortex Pompa, Termo Vana, Nema Hidrofor Tankları, TKC Vana ve Tuna Endüstri gibi değerli iş ortaklarımız ile bir araya geldik.

Sektördeki; yeniliklerin, gelişmelerin, ve endüstriyel çözümlerin ayrıca son trendlerin takip edildiği fuar, yoğun ziyaretçi akınına ev sahipliği yaptı.

ISK SODEX, dünyanın ucundan, konusunda uzman katılımcıları ve ziyaretçileri ile bilgi alışverişi yapma imkanı sunmasının yanı sıra, fuar boyunca devam eden destekleyici programları ve sektörün önde gelen dernekleri ile olan iş birlikleri sayesinde ısıtma, soğutma, klima, havalandırma ana başlıkları altında vana, hidrofor, pompa, kondenstop, kompansatör katılımcı ve ziyaretçilerine büyük olanaklar tanır. İş bağlantıları kurma-geliştirme, sektördeki en son yenilik ve gelişmeleri yakından tanıma fırsatı sunan ISK SODEX İstanbul Fuarı’nın sektördeki önemi katılımcı ve ziyaretçileri tarafından da tescillenerek göz önüne sunulmuştur.

 

Bize Ulaşın